Moc sygnału a wzmacniacz szerokopasmowy

Chcesz kupić wzmacniacz szerokopasmowy? Koniecznie odwiedź tę stronę.

Wzmacniacz szerokopasmowy to nowoczesny sprzęt wykorzystywany przez operatorów TVK. Ich główną funkcją jest spotęgowanie mocy sygnałów biegnących do indywidualnych odbiorników. Gdzie zlokalizowany jest wzmacniasz szerokopasmowy i co go wyróżnia?

Wzmacniacz szerokopasmowy – znakomity sygnał

Wzmacniacze odbiorników telewizyjnych funkcjonują zazwyczaj w zakresie 30 Hz – 1 GHz. Świetnie niwelują rozmaite awarie wywołane najczęściej przez usługi internetowe i pozwalają na odbieranie treści interaktywnych. Z reguły umieszczone są w blokach, gdzie mieszkają klienci. Zasilanie sprzętów odbywa się lokalnie lub zdalnie, dzięki czemu ich lokalizacja nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami. Sygnał kierowany do odbiorników jest znakomity, a obsługa sprzętu przystępna. Urządzenia te cechują się wysokim poziomem wyjściowym – oscylującym od 129dBuV. Poziom może być zróżnicowany, uzależnione jest to bowiem od używanego urządzenia.

Wzmacniacz szerokopasmowy – niski pobór mocy

Obsługa sprzętu wzmacniającego sygnał nie nastręcza trudności. Używa się w tym celu elementy regulowane lub moduły WHX-923. Wzmacniacze posiadają także specjalistyczną ochronę przed przepięciami pochodzącymi z linii, dzięki czemu są wyjątkowo funkcjonalne. Innowacyjne modele mają wbudowany specjalny filtr ingresu. Optymalny koszt inwestycji powoduje, że moduły te są bardzo popularne i zapewniają widzom znakomitą siłę sygnału w domowych odbiornikach telewizyjnych. Ogromną zaletą jest również niski poziom mocy do <8W.

Dane adresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]