Silniki elektryczne DC, motoreduktory i przekładnie od światowych producentów

Jesteś zainteresowany ofertą dystrybutora silników prądu stałego? Zajrzyj tu, aby dowiedzieć się więcej.

Coraz szersze wykorzystanie robotyki w różnych gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych, narzuca poszukiwanie odpowiednich rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując między innymi dokładne sterowniki serwo i układy napędowe od renomowanych światowych producentów.

Ultra Robotics – dystrybutor silników elektrycznych

Istniejąca od ponad dekady na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (AC, DC i BLDC), przekładni planetarnych i falowych, jak również silników elektrycznych prądu stałego wytwarzanych z surowców wysokiej jakości przez cenionych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej czułe niewielkie serwonapędy wyróżniające się rewelacyjną żywotnością i niezawodnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy wykorzystuje się m.in. w produkcji robotów przemysłowych, obrabiarek czy układów służących do obsługi intralogistyki, a z racji możliwości ich eksploatacji w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w kriogenice, lotnictwie oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znaną z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką przepustowością, bogatą obsługą informacji zwrotnych i wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% nawet przy najmniejszych wymiarach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD świetnie sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wystawieniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje, wysokiej wilgotności (nawet do 90%), a także przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od +70 do -40 °C.

Polska firma Ultra Robotics dostarcza także rozwiązania od Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec oraz Sesame Motor Corp.

Dane adresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]