Tabliczki informacyjne w urzędach i nie tylko

Szukasz tabliczek informacyjnych? Wejdź na https://www.poniedzialek.pl/.

Tabliczki informacyjne są wyjątkowo ważne na ulicach oraz w nieruchomościach. Dzięki nim przestrzeń jest uporządkowana, wzrasta też nasze bezpieczeństwo, chociaż z reguły możemy nie doceniać ich roli. Zobaczmy zatem gdzie można spotkać tabliczki informacyjne oraz jakie spełniają role.

Tabliczki informacyjne – również wewnątrz budynków

Najczęściej występujące tabliczki informacyjne to przede wszystkim te, które znaczą budynki – bloki, zakłady przemysłowe, szkoły, komendy policji. Sprawiają, że błyskawicznie wyszukamy właściwe miejsce. Warto jednak zauważyć, że tabliczki informacyjne nie znajdują się wyłącznie na zewnątrz budynków, ponieważ bardzo często możemy je także dostrzec wewnątrz. To ogromny zespół znaków, które najczęściej służą bezpieczeństwu i komunikują o zagrożeniach. Takie tabliczki usprawniają odnalezienie odpowiedniego biura lub osoby w wielkich kompleksach budynków – w budynkach rządowych w przedsionku znajdują się tabliczki z numerami referatów. Szukasz sekretarza czy wydziału finansowego? Dzięki tabliczkom informacyjnym zrobisz to bez problemu. Tak samo istotne są tabliczki informacyjne zawierające nazwiska urzędników, które znajdujące się przy drzwiach. Pamiętajmy, że tabliczki te mogą mieć zmienianą treść.

Tabliczki informacyjne – wytwarzane z wytrzymałych materiałów

Pamiętajmy również o aspekcie bezpieczeństwa – tabliczki informacyjne są wszakże nakazywane przez przepisy BHP. Informują gdzie znajdują się drogi awaryjne, wskazują pomieszczenia służbowe, komunikują o ważnych telefonach alarmowych. Za brak tabliczek informacyjnych grozi kara, są też pracownicy ds. BHP, którzy są wyznaczeni do ich montowania. Tabliczki informacyjne wytwarzane są z solidnych komponentów (takich jak aluminium), niejednokrotnie świecą w ciemności i są łatwe w montażu.

Dane adresowe:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]