Diamenty czy kolczyki z cyrkoniami?

Jeśli poszukujesz kolczyków z cyrkoniami, kliknij tutaj

Stylowym dodatkiem dla eleganckiej pani są kolczyki z cyrkoniami. Tego typu świecidełka idealnie komponują się z pierścionkami wykonanymi ze srebra. Zobaczmy zatem, w jaki sposób selekcjonować biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami to wymarzony prezent

Cyrkonie to sztuczne kryształki ozdobne, posiadające znakomite cechy wizualne. Mienią się w słońcu szykownym lśnieniem, są fachowo polerowane oraz pozbawione koloru. Ich kształt doskonale imituje drogocenne brylanty, sprawdzają się więc jako element zdobniczy. Produkowane są także wielobarwne odmiany cyrkonii – dzięki dodaniu różnych domieszek można otrzymać następujące odcienie: błękitny, czerwony, oliwkowy, orzechowy. Najczęściej produkuje się kolczyki z cyrkoniami, bo nadają się na każdą okazję – jako upominek z okazji imienin lub na Mikołajki.

Kolie, obrączki i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie szeroko wykorzystuje się cyrkonie, najczęściej razem ze srebrem. Te mieniące się dodatki są twarde i wytrzymałe na czynniki mechaniczne, co sprawia, że świetnie pasują do srebrnych obrączek, kolii, a także zawieszek. W jakich sklepach możemy zaopatrzyć się w dodatki z cyrkoniami? Szeroki wybór oferują sklepy on-line, gdzie możemy zamówić niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w różnych wersjach i konkurencyjnych cenach. Bez wychodzenia z domu mamy wymarzoną i stylową biżuterię. Odbiorcy często wybierają proste kolczyki, jak również te bogato dekorowane.