Długie kolczyki pasują do różnych typów urody

Zobacz, gdzie kupić kolczyki długie

Gustowna biżuteria znakomicie akcentuje prawdziwe piękno każdej kobiety i sprawdza się w różnych sytuacjach – można ją nosić romantyczną kolację we dwoje, do pracy lub na wielkie bale. Jak dobrać długie kolczyki do typu urody?

Kolczyki długie – jak je dobrać?

Długie kolczyki współgrają z najrozmaitszymi typami urody – mogą je nosić zarówno kobiety o krągłej twarzy, jak i te z wyraźnie zaznaczonymi kośćmi policzkowymi. Wszystko jest zależne od rezultatu, jaki chcemy ostatecznie osiągnąć. Kolczyki długie na minimum 2 cm doskonale wyszczuplają szyję oraz wysmuklają twarz, a specjalne ku temu predyspozycje posiadają wzory kolczyków o podłużnym i cienkim kształcie, na przykład w formie pałek bądź listków. Popularne są również wiszące kolczyki w formie lekkich łańcuszków, które pięknie wyglądają na uszach, a przy tym stanowią bardzo delikatny akcent, który nie wybija się na pierwszy plan stylizacji. Dzięki odpowiedniej biżuterii całe ciało nabiera wrażenia lekkości i staje się optycznie wyszczuplone. Długie kolczyki mogą również mieć formę okręgów – takie wzory nie wysmuklają szyi, ani nie wyostrzają rysów twarzy, sprawdzą się zatem w przypadku pań, którym zależy na osiągnięciu subtelnego wydźwięku stylizacji.

Na jakie okazje możemy nosić długie kolczyki?

Kolczyki długie sprawdzą się zarówno na co dzień i na świąteczne okazje. Będą perfekcyjnym uzupełnieniem wieczorowej sukni, włożonej np. na bal sylwestrowy, studniówkę bądź ślub koleżanki. Piękne kolczyki srebrne z lazurowymi kamieniami uwydatnią niebieską barwę oczu, a złocone pałeczki będą wyśmienicie współgrać z innymi elementami biżuterii. Na co dzień można z kolei nosić długie kolczyki w postaci liści – są niezobowiązujące oraz wyśmienicie akcentują styl casual. Na romantycznej randce najlepiej sprawdzą się natomiast wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których zapierający dech blask z pewnością zachwyci partnera. Dobrą propozycją na biżuterię do pracy są długie srebrne kolczyki ze szlachetnymi perełkami – to oznaka ponadczasowej wytworności.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]