Kolczyki. Dla dziewczynek kilkuletnich czy starszych?

Dowiedz się więcej o kolczykach dla dzieci

Mimo że część rodziców sceptycznie spogląda na kolczyki dla dzieci, to odpowiednio wykonany zabieg przekłucia uszu nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Dziewczynki uwielbiają biżuterię, zaś kolczyki będą dla nich z całą pewnością źródłem dumy. Należy także napisać o mnogości wzorów biżuterii dla dzieci – znajdziemy wśród nich wersje przywodzące na myśl biżuterię dla ich mam, jak i te ozdobione postaciami z ulubionych bajek. Dobrze więc odrzucić strach – jeśli nasza córka chce nosić kolczyki – warto pozwolić jej na to oraz wybrać najlepsze kolczyki dla dzieci.

Kiedy kupić kolczyki dla dziewczynek?

Decydując się na zakup kolczyków dla dziewczynek, należy bezwzględnie pamiętać o tym, iż u małych latorośli przekłucie uszu może owocować dużymi kłopotami. Przekłute uszy ciężko się goją, zaś ich przemywanie potrafi stać się dla malucha dość nieprzyjemne. Takich problemów nie ustrzeżemy się nawet wybierając antybakteryjne kolczyki dla dzieci. Z tego powodu słusznie postąpimy zakładając je dziewczynce, która sama tego chce i ma ukończone co najmniej 7 lat.

Kolczyki dla dziewczynek – o czym pamiętać?

Po pierwsze należy zdać sobie sprawę, że organizm dziecka gorzej radzi sobie z infekcjami, które niestety za każdym razem mogą pojawić się przy przekłuwaniu uszu. Dlatego kupując kolczyki dla dzieci powinniśmy postawić na kolczyki antyseptyczne – na przykład te wykonane ze srebra. Przed kupnem dobrze też dowiedzieć się, jakie kolczyki dla dzieci znajdziemy w sklepach – najszerszą ofertę mają e-sklepy.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]