Kolczyki serca – kilka porad na początek

Kolczyki serca są chętnie kupowanym typem biżuterii dziecięcej oraz damskiej – można je założyć na wszelkie okazje, rewelacyjnie uwydatniają urodę, są także kapitalnym pomysłem na podarunek. Jakie rodzaje kolczyków występują na rynku? Z czego najczęściej są wykonane kolczyki serduszka?

Kolczyki serduszka – dla dorosłych oraz dzieci

Motyw serca jest w szerokim zakresie wykorzystywany w jubilerstwie. Stanowi on punkt wyjścia do projektowania kolczyków tak dla kobiet, jak i dla dzieci. Kolczyki serduszka bywają subtelnym uzupełnieniem szeregu stylizacji. Są wytwarzane zarówno w postaci sztyftów, jak i kolczyków wiszących. Pierwszy typ kolczyków jest z reguły wybierany na zwykłe okazje – nosimy je na co dzień lub do pracy. Kolczyki ze sztyftami nie wybijają się ze stylizacji, tylko w niezauważalny sposób podkreślają naturalne piękno kobiety. Z kolei długie kolczyki serduszka mogą być zastosowane do optycznego wydłużenia szyi oraz wyszczuplenia twarzy. Takie kolczyki pasują na wieczory w teatrze, randki bądź wesela i wyśmienicie zgrywają się one z wieczorowymi kreacjami. Natomiast dzieci mogą założyć kolczyki serca zarówno na Pierwszą Komunię, jak i do szkoły.

Kolczyki serduszka – świetny upominek dla ukochanej osoby

W sprzedaży można dostać kolczyki serduszka wytworzone ze srebra i złota. Zainteresowaniem cieszą się też modele pozłacane, które są niedrogie, a przy tym wyglądają bardzo wspaniale. Zarówno kolczyki na sztyftach, jak i modele wiszące mogą być przystrojone kamieniami drogimi, na przykład cyrkoniami, które podkreślą urodę właścicielki. U jubilerów znajdziemy kolczyki serca w kolorze szafirowym czy lazurowym, jak również modele pokryte emalią. Biżuterię ze wzorem serca można podarować w prezencie bliskiej osobie, na przykład na Dzień Matki, złote gody tudzież z mnóstwa innych okazji. Podarowane ukochanej osobie – babci, współmałżonce albo dziewczynie, kolczyki serduszka będą stale przypominać o łączącym was uczuciu, szacunku oraz miłości.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]