Co oznaczają nienaturalne linki przychodzące

Nienaturalne linki przychodzące są główną przyczyną, przez którą na portal internetowy może być nałożony filtr Google. Czy jest możliwość uniknięcia tych poważnych kar?

Nienaturalne linki przychodzące – szkodliwe pozycjonowanie

Nienaturalne linki przychodzące to implikowanie ogromnej ilości odnośników kierujących odbiorców na naszą witrynę internetową. Łamią one zasady naturalnego linkowania ustalone przez grupę Google, bo manipulują miejscem adresu w rezultatach wyszukiwania. Przeważnie nienaturalne linki przychodzące stosowane są w postaci artykułów marketingowych najeżonych sztucznymi frazami. Szerzy się również zjawisko sprzedaży linków, co skutkuje założeniem bana. Kiedy nieuczciwe praktyki zostaną wykryte, witryna jest zbanowana filtrem w Google za nienaturalne linki, co łączy się nagłym zmniejszeniem jej rangi w przeglądarce, czasem aż o 40 podstron.

Która agencja rozwiąże problem nienaturalnych linków przychodzących

Trzeba podkreślić, że jeśli na adres www będzie nałożony filtr w Google za nienaturalne linki, możemy walczyć o reaktywowanie prawidłowej pozycji w wyszukiwarce . Proces ten jest jednak niezwykle pracochłonny i nie daje pełnego powodzenia. Jeśli pragniemy zwiększyć prawdopodobieństwo szybkiego zdjęcia filtrów – wyślijmy zapytanie do profesjonalnej agencji SEO. Profesjonaliści automatycznie zidentyfikują realną przyczynę i dadzą sobie radę z nienaturalnymi linkami. Nie zapominajmy, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i zdejmowanie filtrów od Google należy zlecać wyłącznie doświadczonym firmom.