Z czego produkowane jest pieczywo?

Kup pieczywo Kraków

Pieczywo jest podstawą jadłospisu człowieka w naszej kulturze. Jest wyrabiane z wody, mąki soli, mleka, środków spulchniających (zwykle zaczynu chlebowego albo drożdży) i różnych dodatków ulepszających doznania smakowe, takich jak sezam, słonecznik lub mak.

Dlaczego należy jeść regularnie pieczywo?

Pieczywo jest pożywieniem bardzo bogatym w mnóstwo różnorodnych składników energetycznych i odżywczych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. W jego skład wchodzą głównie węglowodany, białka i aminokwasy. Należy wspomnieć równocześnie o błonniku oraz szerokiej gamie witamin, których zdecydowanie najwięcej zawiera ciemny, pełnoziarnisty chleb.

Pieczywo w Krakowie

Pieczywo najlepiej nabywać w tradycyjnych zakładach piekarskich. Tylko wtedy ma się gwarancję, że spożywane wypieki długo zachowają świeżość.
Z wyśmienitych wypieków i niezwykłej troski o klienta słyną szczególnie piekarnie krakowskie, cieszące się wielkim zaufaniem kupujących. Oferowane w nich wypieki wytwarzane jest z pasją, jedynie według sprawdzonych przepisów, co jest gwarancją najlepszej jakości użytych składników i dobrego smaku.

Dane adresowe:
Piekarnia Pochopień
ul. Kochanowskiego 22
31-127 Kraków

Tel.: 12 633 75 02
E-mail: [email protected]