Czy tworzenie stron lepiej zlecić agencji czy freelancerowi?

Potrzebujesz stron internetowych Kraków? Skieruj się tutaj

Funkcjonalność stron internetowych wynika w szczególności z ich projektów. Projektując witryny internetowe musimy nie tylko opierać się na walorach wizualnych, ale również przyzwyczajeniach użytkowników – jeśli poruszanie się na stronie przysporzy im trudności, szybko wejdą na drugą witrynę lub wybiorą towary innej firmy. Żeby zatem strona dała nam oczekiwane zyski, warto zadbać o to, by była prawidłowo zaplanowana. Jak jednak prezentuje się profesjonalnie stworzona witryna? Co zrobić, by internauci nie opuścili jej za szybko?

Reguły projektowania stron internetowych

Centralną zasadą, jaką powinniśmy sugerować się projektując strony internetowe jest wyróżnienie najistotniejszych części serwisu – przyciągną wówczas uwagę internauty i nakłonią go do akcji. Najłatwiej osiągnąć to możemy dzięki użyciu zdecydowanych odcieni, pamiętając oczywiście o tym, by tony równoważyły się na stronie. Ważne będzie także to, żeby najważniejsze części strony umieścić na linii, po której porusza się uwaga internauty – to kwestia rozwiązań od lat stosowanych w sieci.

Komu zlecić projektowanie stron internetowych?

Jak nietrudno stwierdzić, zaprojektowanie dobrej strony www nie będzie proste. W przypadku strony firmowej nietrafionym rozwiązaniem będzie zatem amatorskie jej przygotowanie. By mieć gwarancję, iż witryna będzie generować korzyści, należy powierzyć to fachowcom – zwłaszcza firmie specjalizującej się tak w projektowaniu witryn, jak i ich kodowaniu, optymalizacji i promowaniu.

Dane adresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]