Gadżety reklamowe – dlaczego warto ich używać?

Biznes nie obejdzie się bez marketingu. Dziś reklama ma wielorakie formy: publikuje się ją w prasie, na portalach społecznościowych i w internecie. Jednakże nadal nie odchodzi się od standardowych nośników reklamy, m.in. plakatów lub kalendarzy. Stosuje się też jeszcze jeden rodzaj działań marketingowych, który potencjalni konsumenci niezwykle uwielbiają – reklamę za pomocą gadżetów reklamowych.

Dlaczego konsumenci doceniają gadżety reklamowe?

W przeciwieństwie do pozostałych form reklamy, różnego typu gadżety są konkretnym przedmiotem, który nieraz jest bardzo praktyczny, dlatego pozostaje z nimi na dłużej. To z kolei sprawia, że nasi ewentualni współpracownicy oraz konsumenci bardzo je cenią sobie. Trudno wskazać osobę, która zrezygnuje z przyjęcia w kancelarii czy w banku parasolki lub ołówka. Są to przecież rzeczy, które zawsze wypada mieć pod ręką. A co kluczowe – ten upominek nic nie kosztuje! Tymczasem korzystając regularnie z takiego gadżetu, klient wciąż widzi logotyp firmy, od której go otrzymał, tym samym automatycznie zapada mu ona silnie w pamięć.

Hurtownia odzieży reklamowej – co oferuje?

Sitodrukpozwala na nadruk zarówno na plastiku, powierzchniach drewnianych, jak i tkaninie, w związku z tym jest jedną z najbardziej rozpowszechnionych metod stosowanych w trakcie personalizacji gadżetów reklamowych. Najchętniej zamawianym gadżetem tekstylnym, jest naturalnie odzież reklamowa – zazwyczaj nanosi się nadruki na koszulki, a czasem też na spodniach, bluzach oraz kurtkach. Ponadto można wydrukować logo na szlafroku, torbie na zakupy oraz parasolu. Jeśli poszukujemy ogromnego asortymentu przedmiotów do nadruku, warto przejrzeć ofertę hurtowni gadżetów reklamowych. Za jednym zamachem można wtedy zamówić nie tylko koszulki i pozostałą odzież z nadrukiem, ale także np. ołówki, zawieszki do bagażu lub smycze, co przyśpieszy przygotowanie każdej kampanii marketingowej.