Masz mało klientów? Zainwestuj w wirtualny spacer 3D po firmie

Wirtualny spacer w biurach – zleć wykonanie specjalistom

Spacery wirtualne, które pojawiły się wraz z usługą Google Street View, zyskują coraz bardziej na popularności, co powoduje, że znajdują zastosowanie w promocji firm. Pozwalają w prosty sposób przedstawić siedzibę firmy lub nieruchomość, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to atrakcyjny element, który powinno się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Dużo osób nie do końca jednakże ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje oraz co zyskamy publikując go w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer 3D – podnieś atrakcyjność swojego biznesu

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą fotografie tworzące realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w rozmaite części pomieszczeń i przechodzić do sąsiednich punktów budynku, w którym zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to zatem możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń budynku i swobodnego poruszanie się po nim. Wirtualne spacery publikuje się np. obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany użytkownikom, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Spacer 360 stopni w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element zostajemy skierowani do dedykowanej strony, gdzie rozpoczynamy wędrówkę po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie ani dodatkowe koszta. Możemy go natomiast prezentować klientom na stronie www naszej firmy.

Które branże mogą zyskać na wirtualnym spacerze Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto dodać do wizytówki z kilku względów. Najistotniejszy z nich to budowanie wizerunku rzetelnej firmy i korzystne zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu znacznie chętniej będą wybierali nas spośród konkurencyjnych marek, jak również obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli na naszej stronie internetowej i w wizytówce Google Moja Firma opublikujemy wirtualny spacer i zdjęcia najwyższej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie promować nas częściej od konkurencyjnych firm nie posiadających spaceru 3D. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również niesłychanie proste technicznie. Na rynku istnieje wielu zawodowych fotografów, którzy w przystępnej cenie i – co równie istotne – bardzo szybko przygotują taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Na pewno będzie to branża turystyczno-hotelarska, w której często chcemy pochwalić się oferowanymi lokalami do wynajęcia. Można także zaprezentować tym sposobem swoje biuro czy punkt, gdzie prowadzimy działalność, np. gabinet dentystyczny bądź siłownię. Wirtualny spacer okaże się pomocny również wtedy, kiedy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, żeby zachęcić ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]