Pozycjonowanie firm z Krakowa – komu zlecić tę usługę?

Na https://seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/ zamówisz pozycjonowanie Krakow.

Wszechobecność internetu oraz prostota wykorzystania go w celu wyszperania potrzebnych usług i produktów doprowadziła do tego, że każda firma pragnie obecnie być zauważalną w sieci. Rzecz jasna, samo posiadanie strony www nie zagwarantuje, że klienci do nas trafią – najważniejsza jest wszak widoczność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Dużo mniejszych przedsiębiorstw, świadczących usługi tylko na niewielkim obszarze lub nawet w jednej miejscowości, przykładowo w Poznaniu lub w Krakowie, zastanawia się, czy warto pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – zaprezentuj swoje usługi docelowym odbiorcom

Użytkownicy internetu szukając w wyszukiwarkach ofert sklepów bądź usług stosują najczęściej frazy lokalne, to znaczy mających w składzie nazwę danej miejscowości, przykładowo “wizażystka kraków”, “sklep rtv kraków” lub “restauracja gruzińska kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla drobnych przedsiębiorstw na przedstawienie swojej oferty docelowym klientom, zamieszkującym na danym obszarze. Oferta pozycjonowania dla biznesów regionalnych nie odbiega daleko od typowego pozycjonowania. Wyróżnia się tak naprawdę tym, że strategia SEO ukierunkowana jest na wzrost widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, m.in. poprzez przygotowanie zoptymalizowanego pod te frazy contentu, założenie i optymalizację wizytówki GMF oraz zdobywanie linków z tzw. NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie strony z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się pozycjonowaniem, optymalizacją i tworzeniem stron www od ponad 10 lat. W trakcie tego okresu świetnie poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu lokalnym biznesom poprawić widoczność ich stron firmowych i zdobyć nowych klientów. Oferujemy kompleksowe strategie SEO, łączące w sobie link building, optymalizację techniczną strony, a także rozbudowę contentu. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a przy użyciu autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może kontrolować na bieżąco rezultaty pozycjonowania.

Dane adresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]