Wideo marketing dla firm i instytucji – filmowanie imprez i wydarzeń

Filmowanie eventów, imprez oraz wydarzeń to ogromnie efektywna metoda na wypromowanie naszego biznesu, produktów lub usług. Profesjonalnie przygotowany film przykuwa uwagę potencjalnych klientów i znakomicie buduje korzystny wizerunek marki. W ostatnich latach bardzo popularne staje się filmowanie konferencji, akcji promocyjnych, targów i wszelkich imprez masowych lub plenerowych, a na rynku działa wiele doświadczonych firm, które w swojej pracy wykorzystują wysokiej jakości kamery oraz inne urządzenia do tworzenia klipów.

Dlaczego warto postawić na filmowanie imprez?

Filmowanie imprez i wydarzeń to najlepszy sposób na uchwycenie fenomenalnej atmosfery oraz przebiegu danej imprezy. Żywiołowo zmontowany klip może przekonać donatorów do zainwestowania w przedsięwzięcie, a potencjalnych uczestników – do partycypacji w kolejnej edycji wydarzenia. Relacja w postaci filmu o wiele lepiej dociera do wyobraźni odbiorców niż tradycyjne ulotki, foldery czy statyczne materiały reklamowe. Tę metodę promocji można także użyć online – na stronie internetowej czy portalach społecznościowych.

Filmy eventowe – jakie urządzenia stosują zawodowcy?

Profesjonalny i rzetelny zespół dysponuje specjalistycznym sprzętem, który sprawia, że filmy eventowe wzbudzają zainteresowanie i są zapamiętywane na długo na długo. Firmy zajmujące się filmowaniem eventów korzystają w swojej pracy m.in. z najwyższej jakości stabilizatorów obrazu, dronów do filmowania ujęć z lotu ptaka, kamer sportowych czy lustrzanek cyfrowych rejestrujących filmy w rozdzielczości 4K, a to zaledwie nieznaczny ułamek sprzętugwarantującego doskonałą jakość filmów. Firmy zajmujące się zawodowo filmowaniem używają także najlepszych programów do montażu klipów.