Wirtualny spacer w Google Moja Firma

Więcej o przygotowaniu wirtualnego spaceru 3D na www.fotografsv.pl

Wirtualne spacery Google to ciesząca się dużą popularnością forma zwiedzania różnych lokalizacji. Bez wysiłku w ciągu kilku sekund możemy się tak przenieść m.in. na ulice Londynu czy do dalekiego Miami, by na własne oczy podziwiać rajskie krajobrazy. Dzięki tej metodzie możemy nie tylko turystycznie zwiedzać zamorskie zakątki świata, ale także stworzyć spacer Google po naszym biurze czy restauracji i prezentować je potencjalnym klientom. Wykonanie takiego spaceru nie jest ani trudne, ani kosztowne, natomiast wygląda nadzwyczaj efektownie i jest skuteczne biznesowo. Czym generalnie są wirtualne spacery Google? Z jakiego powodu opłaca się je wykorzystywać do reklamy?

Spacer Google — zdjęcia sferyczne z każdego zakątka świata

Spacer Google to możliwość zdalnego zwiedzania miejsc z całego świata. Działa to w ten sposób, iż Google wykonuje zdjęcia sferyczne (360 stopni) określonego miejsca, a później łączy je i umieszcza w Mapach Google. Dzięki takim zdjęciom, po wejściu na daną lokalizację, możemy rozglądać się górę i w dół, na boki, jak również możemy samodzielnie decydować, w którym kierunku będziemy patrzeć. Daje to sposobność do dokładnego przyjrzenia się tej lokalizacji, zupełnie jakbyśmy tam rzeczywiście byli. Można również przechadzać się po okolicy i docierać do sąsiednich miejsc — cały czas spoglądając w dowolnym kierunku i podziwiając otaczający nas świat.

Czym jest wirtualny spacer 3D po firmie?

Bardzo ciekawą i zyskującą popularność usługą jest wykonywanie wirtualnego spaceru 3D po naszym hotelu, firmie czy nieruchomości. W przeciwieństwie do Google Street View, to my znajdujemy fotografa, który po dotarciu na miejsce wykonuje zdjęcia naszej nieruchomości oraz scala je w wirtualny spacer. Cena usługi to około kilkuset złotych (jest to zależne głównie od rozmiarów nieruchomości) i zajmuje od kilkudziesięciu minut do kilku godzin. Utworzony wirtualny spacer Google możemy dodać do wizytówki firmy w Mapach Google obok zwykłych fotografii i umożliwić obecnym i potencjalnym klientom zwiedzanie naszej firmy, tak samo jak przeglądają np. ciekawe miejsca w Google Street View. Samo dodanie wirtualnego spaceru nie jest trudne, nie ma konieczności wnoszenia opłaty za jego utrzymanie, oprócz oczywiście opłat za jego wykonanie, a spacer taki możemy też wstawić na naszą firmową witrynę.

Dlaczego opłaca się stworzyć spacer Google po naszej firmie?

Spacer Google to fantastyczny sposób pozwalający na zwiedzenie danego lokalu przez potencjalnego klienta. Z pewnością opłaca się przygotować taki spacer dla naszej firmy w celach promocyjnych. Klienci, patrząc na nasze biuro, hotel czy mieszkanie do wynajęcia otrzymają sporo pomocnych informacji, które pomogą im zdecydować się na skorzystanie z naszej oferty. Uznają nas też za rzetelna markę. Spacer Google warto stworzyć nie tylko z myślą o klientach, ale również i dla kandydatów do pracy – jeżeli oczywiście chcemy przyciągnąć pracowników nieprzeciętnymi warunkami zatrudnienia. Osoby, które uprzednio poznają wirtualnie standardy danej firmy, chętniej zdecydują się na przysłanie podania o pracę. Spacer Google pomaga w pozycjonowaniu strony internetowej oraz wyróżnieniu naszej firmy w Google Maps. Wirtualne spacery 3D działają na wszystkich urządzeniach, również tych mobilnych.

Dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]