Wyprawy w góry – trekkingi w egzotycznych zakątkach świata

Wyprawy w góry - zobacz pełną ofertę.

Kochasz sporty ekstremalne i kop adrenaliny? Jeżeli jesteś wymagającym turystą, który docenia pewne i dobrze opracowane eskapady w towarzystwie profesjonalnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszym wydaniu

Exploruj.pl przygotowuje wyprawy, które prowadzą na szczyty prawie każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do entuzjastów turystyki górskiej, zarówno przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią czynny wypoczynek i posiadają umiarkowane doświadczenie w tego rodzaju ekspedycjach. By uczestniczyć w wyprawie nieodzowna jest mocna kondycja fizyczna oraz zadowalający stan zdrowia. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 typy o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy wariant to wyprawa dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w ekspedycjach na szczyty gór wyższych niż 4 km n.p.m. Najwyższym stopniem trudności cechują się trasy bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o ponadprzeciętnej wytrzymałości i szerokich umiejętnościach.

Z jakiego powodu warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują niezapomniane przeżycia. Umożliwiają zarazem urzeczywistnienie marzeń oraz sprawdzenie się w ciężkich sytuacjach. Firma korzysta z profesjonalnych przewodników i liderów, którzy nie tylko poznali na wylot charakter górskiego terenu, ale też ochoczo dzielą się swoją wiedzą z członkami ekspedycji. Potrafią oni też zminimalizować prawdopodobne ryzyko w ekstremalnych wypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy między innymi w Dolomity, Alpy czy na pasmo Riła.

Dane adresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]