E-handel na wyciągnięcie ręki – sklep WooCommerce

Pragniesz poznać więcej informacji o wdrożeniach WooCommerce? Zajrzyj na wpmagus.pl.

Planujesz otworzyć sklep internetowy? Jeśli dysponujesz już stroną na WordPressie, jak również jeżeli nie posiadasz w ogóle strony www i musisz zacząć od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest znakomitym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – ergonomia i możliwość analizy statystyk sprzedaży

Z uwagi na to, jak dużą popularnością mogą pochwalić się strony projektowane w oparciu o WordPress, łatwo zrozumieć fakt, że natychmiast pojawiła się wtyczka umożliwiająca na uruchomienie sklepu internetowego na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bo taka nazwę nadano owej wtyczce, posiada mnóstwo atutów. Podobnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się błyskawicznie spersonalizować z wykorzystując darmowe lub płatne motywy, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod różne wyszukiwarki, co powoduje, że łatwiej jest pozyskać pozycje w Top3 w SERP-ach, a w konsekwencji szybciej dotrzeć do pokaźniejszego kręgu nabywców. Za sprawą instalacji dedykowanych wtyczek poszerza się też elastyczność sklepu. Bez trudności można w nim uruchomić płatności on-line i umożliwić klientom przelew opłaty za towary przykładowo za pośrednictwem Transferuj.pl bądź PayU.pl. WooCommerce umożliwia też analizę wyników sprzedaży (przygotowanie rozmaitego typu statystyk) i podpięcie z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – ekspert zabezpieczy go przed atakami hakerskimi

Tworzenie sklepu WooCommerce polecamy zostawić ekspertom, którzy nie tylko przystosują wybrany szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale także zadbają o właściwą semantykę kodu sklepu, jego ochronę przed atakami cyberprzestępców oraz wykorzystanie wyłącznie potrzebnych, wypróbowanych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce spece stworzą również blog, na którym w prosty sposób można informować odbiorców o nowych towarach oraz akcjach promocyjnych lub zamieszczać opinie i różne porady dotyczące oferowanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]