Komu powierzyć utrzymanie strony na WordPressie?

WordPress, opracowany w głównej mierze jako platforma blogowa, szybko stał się jednym z najbardziej rozpowszechnionych systemów zarządzania treścią. Dzięki temu, że jest szybki oraz bez problemu można opanować zasady posługiwania się nim, wykorzystuje się go współcześnie do projektowania sklepów e-commerce oraz skomplikowanych stron. Niemniej jednak ten system zarządzania treścią bywa powodem problematycznych niespodzianek, zatem istotną i konieczną usługą jest opieka techniczna nad stroną www.

Czemu zaleca się powierzyć utrzymanie WordPressa specjaliście?

Posiadanie strony internetowej na aktualnej edycji oprogramowania jest bezspornie głównym warunkiem jej bezpieczeństwa. Częstokroć jednak podmioty po utworzeniu strony zapominają o okresowym wdrażaniu najnowszych edycji CMS-a czy aktualizacji stosowanych wtyczek, przez co narażają witrynę na zainfekowanie przez wirusymalware czy ataki hakerów. Na domiar tego, pomimo iż WordPress jest całkiem prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może wiązać się z nieprzewidzianymi problemami z prawidłowym funkcjonowaniem sklepu lub strony. Z tej przyczyny ważne jest, by czynność tę wykonała zawsze osoba obeznana z WordPressem, a jeśli nie mamy w firmie wydziału IT, warto zlecić opiekę nad stroną www niezależnemu rzeczoznawcy.

Opieka nad stroną www – oferta dla dużych i małych firm oraz blogerów

Oferta opieki technicznej nad stroną internetową to usługa kierowana głównie do odbiorców biznesowych, tak większych jak i mniejszych przedsiębiorstw, którym zależy na sprawnym oraz trwałym działaniu ich strony, a także zabezpieczeniu jej baz danych i zasobów. Usługa ta pomocna jest też freelancerom i blogerom mającym własne strony internetowe. W bazowym oferowanym pakiecie znajduje się eliminacja następstw ataków hakerskich, wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych oraz wykonanie aktualizacji WordPressa. W wyższych pakietach oferowane są także przeróżnego typu monitoringi (np. logowań użytkowników, zmian wtyczek oraz zmian treści).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]