Czego dowiesz się na kursie rysunku architektonicznego?

Potrzebujesz szczegółowych informacji o kursie rysunku architektonicznego Kraków? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie ma wpływ dużo czynników – głównie fakt, że są to niezwykle ciekawe studia oraz perspektywa wysokiej pensji i angażującej pracy po ich zakończeniu. Żeby dostać się na architekturę należy jednak nie tylko udowodnić się znajomość najistotniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale także umiejętnością rysowania. Jeśli nią nie dysponujemy, przed egzaminami dobrze jest zgłosić się na kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotowanie do egzaminu

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają wszechstronne przygotowanie do egzaminu na studia. Kurs ten jest skierowany do osób dysponujących co najmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje kursantom niezbędne wiadomości dotyczące kompozycji i perspektywy, jak również specjalistycznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. Podczas szkolenia przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – nie tylko zajęcia praktyczne

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko lekcje rysunku, ale także porady zawodowców, które pomogą przygotować się lepiej do egzaminów – m.in. odnośnie tego, jak stworzyć dobre portfolio na każdą z uczelni (np. te w Krakowie, Lublinie, Warszawie, Gdańsku lub za granicą). Kursanci mogą przystąpić do egzaminu próbnego, w trakcie którego dowiedzą się, co czeka ich w najbliższej przyszłości. Szkoły rysunku oferują także swoim uczniom zajęcia z historii sztuki – ta wiedza okaże się nieodzowna na egzaminie i w toku studiów.

Dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]