Do kogo kierowane są kursy modelowania 3D?

Świat rysunku nieustannie się rozwija i coraz częściej artyści porzucają dotychczasowe techniki preferując tworzenie swoich dzieł tylko w formie cyfrowej. Dostępne aplikacje graficzne dają twórcom nie tylko wolność sporządzania grafik 2D, ale również odwzorowania trójwymiarowych obiektów. Rozpoczęcie nauki modelowania 3D nie wymaga już wielkich nakładów finansowych – można bowiem pobrać program Blender, który daje niesamowite możliwości tworzenia obrazów 3D i animacji, a który równocześnie jest całkiem darmowy.

Nauka Blender 3D najlepiej pod okiem wykwalifikowanego pedagoga

Obsługi każdego oprogramowania można nauczyć się samemu, lecz proces ten ciągnie się wtedy dłużej i nieraz jest niezwykle irytujący. Właśnie dlatego zapisanie się na kurs modelowania 3D będzie niesłychanie pomocne dla tych, którzy niedawno poznali program Blender 3D. Rozpoczynanie pracy z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami bądź dodawanie rozmaitych tekstur i efektów na modelowany obiekt przebiegnie łatwiej, jeśli odbywać się będzie pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Pedagog na bieżąco prowadzi korektę projektów tworzonych przez uczestnika kursu doradzając, które elementy wymagają poprawy oraz proponując ku temu trafne drogi. Jak w wypadku każdego kursu dobrze jest, żeby był on prowadzony w jak najmniejszych grupach, co da instruktorowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność ceniona w w branży gier komputerowych i projektowej

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest współcześnie umiejętnością pożądaną i docenianą przede wszystkim w branży projektowej, filmowej i gier wideo. Poznanie programu Blender 3D daje tym samym masę nowych możliwości zawodowych. W trakcie kursu tworzy się pierwsze profesjonalne prace, które potem można śmiało dołączyć do swojego portfolio. Nie znaczy to jednak, iż kursy modelowania 3D kierowane są tylko do osób, które pragną pracować zawodowo np. w animacji i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Duża liczba uczestników tego rodzaju warsztatów to po prostu pasjonaci animacji i artyści, którzy pragną poszerzyć swoje obecne umiejętności lub odkryć nowe drogi ekspresji.

Dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]