Gotowanie dla najmłodszych – warsztaty kulinarne dla dzieci

Jeżeli ciekawi Cię pełna oferta warsztatów kulinarnych dla dzieci Kraków, wejdź na http://bit.ly/2wOn6Ux.

Dzieci uwielbiają asystować nam w gotowaniu – dekorować ciasta czy podawać i wybierać składniki. Chcesz podsycić fascynację swojego malucha? Sprawdź kursy gotowania dla dzieci. Tutaj dowiesz się, czego uczą takie zajęcia.

Kurs gotowania dla dzieci uczy małych kucharzy samodzielności

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą brać udział pociechy w przedziale wiekowym od sześciu do dziesięciu lat. W czasie kursu dzieci uczą się samodzielności oraz kształtują swoją kreatywność i co najistotniejsze – zdobywają praktyczne umiejętności. A zarazem wspaniale się bawią. Dobieranie oraz mieszanie składników, łączenie niecodziennych smaków oraz nauka smacznych przepisów – całość powoduje, iż dzieci z zapałem eksperymentują i i działają bardziej świadomie w kuchni. Dzieci poznają dodatkowo zasady, jakie powinno się stosować w kuchni, co korzystnie podnosi ich bezpieczeństwo w trakcie kucharzenia. W warsztatach uczestniczą również rodzice, jest to tym samym znakomita sposobność do spędzenia czasu wspólnie z dzieckiem. Opiekunowie mogą przypatrywać się kulinarnym wysiłkom swoich dzieci, a potem poczęstować się tym, co przygotowały.

Warsztaty kulinarne dla dzieci – nawet dla przekornych maluchów

Zajęcia odbywają się w Krakowie i trwają 3 godziny. Podczas warsztatów maluchy szykują danie główne i deser. Mali uczniowie kuchennego rzemiosła mogą wybrać przysmaki włoskiej kuchni – przyrządzić wyborny makaron na słodko lub słono, albo podjąć próbę upieczenia aromatycznej, ozdobionej świeżymi składnikami pizzy. W czasie kursu dzieci przygotowują też pyszny deser – mus z kruchym ciastem oraz polewą owocową. Lekcja poprzez udział w zabawie to świetna metoda na spędzenie wolnego czasu, a samodzielne szykowanie ukochanych posiłków daje dzieciom mnóstwo satysfakcji. Nawet bardzo nieposłuszne dziecko będzie z pasją przykładać się do przyrządzania znakomitej pizzy lub ozdabiania deseru. Warsztaty kulinarne dla dzieci są nadzorowany przez profesjonalnego szefa kuchni, który ma wieloletnią praktykę oraz bardzo dobre podejście do maluchów.

Dane adresowe:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]