Kurs digital painting – opanuj techniki malarstwa cyfrowego

Digital painting - uzupełnij swoją wiedzę!

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w dzisiejszych czasach zdobywa coraz na popularności i jest szeroko używana między innymi w filmie, grach komputerowych i reklamie. Pragniesz rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętnościpomogą Ci obrabiać grafikę w Photoshopie, jak również tworzyć fantastyczne postaci i rozwijać koncept wymyślonych światów. Lekcje obejmują również kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – jaki ma program?

Kurs digital painting to małe grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz na tydzień, a w ich toku kursanci poznają działanie programów graficznych, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, uczą się, jak posługiwać się warstwami i maskami, wykorzystywać światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting umożliwiają uzyskanie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac na każdym kroku służą profesjonalną poradą, dokonują korekty i asystują uczestnikom kursu w tworzeniu zachwycających rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych zawodowców

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o hobbystach, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z reklamą, filmem, animacją i grami komputerowymi.

Dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]