Lekcje rysunku dla przyszłych studentów i pasjonatów

Rysowanie może być sposobem na życie i wyrażeniem siebie, jednak nawet ci, którzy nie łączą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą czerpać z niego duże korzyści. Udowodniono wszak, że nawet nieprofesjonalne rysowanie zbawiennie oddziałuje na nasze emocje oraz psychikę. Pozwala się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest także istotnym elementem edukacji. Wielorakie korzyści płynące z rysowania sprawiają, że wielu z nas postanawia podnieść swoje plastyczne umiejętności. Taką opcję daje nam szkoła rysunku prowadzona przez zawodowych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono osób, do których kierowana jest oferta lekcji rysunku, jest bardzo szerokie. Część zajęć przygotowywanych jest z myślą o dzieciach, dla których są bodźcem do kształtowania zdolności manualnych, wyobraźni oraz wrażliwości. Wiele osób rozpoczynających lekcje rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów wstępnych na ASP – dotyczy to głównie takich miast jak Poznań, Gdańsk, Katowice czy Kraków. Nie brakuje też kursów adresowanych do amatorów – osób, które zwyczajnie lubią rysować i chciałyby robić to jeszcze lepiej, w pełni korzystając ze swojego potencjału.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy dobrane do potrzeb osób o różnorodnych artystycznych zainteresowaniach. Mnóstwo czasu poświęca się rysunkowi – to zdecydowanie najpopularniejsza forma plastycznej aktywności. Tylko niewiele mniejszą popularnością cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to oczywiście nie jedyne kursy, na które możemy się zdecydować. Dobre szkoły oferują też naukę digital painting (czyli malarstwa cyfrowego) i rysunku architektonicznego.

Dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]