Oświetlenie samochodowe – poznaj rozwiązania marki OE Industry

Ciekawi Cię oferta producenta oświetlenia dla automotive i mobility? Zajrzyj na oeindustry.com, aby zdobyć więcej informacji.

Bardzo ważnym elementem bezpiecznej podróży jest oświetlenie samochodowe. Nieprawidłowe ustawienie świateł lub zignorowanie konieczności wymiany niedziałającej żarówki może w rezultacie stać się przyczyną groźnej sytuacji na drodze, co często kończący się wypadkiem. Stosowanie wysokiej klasy oświetlenia jest niezbędne w szczególności w przewozie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo transportowe codziennie musi zagwarantować bezpieczeństwo tysięcy pasażerów. Jednym z polskich dostawców wysokiej klasy oświetlenia dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z Krakowa.

Polski producent oświetlenia do autobusów – nie tylko lampy przednie, boczne i tylne

Zasadniczo w portfolio OE Industry znajduje się dowolny typ oświetlenia samochodowego. Prócz lamp przednich, bocznych oraz tylnych do autobusów, kamperów, pojazdów budowlanych czy tramwajów, spółka oferuje również LEDowe reflektory robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w niekorzystnych warunkach pogodowych i emitujące światło o barwie zbliżonej do światła dziennego naświetlacze, najaśnice oraz maszty oświetleniowe, które stosowane są między innymi przez kierowców pojazdów specjalnych, rolniczych czy off-road. Natomiast konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla służb miejskich lub pomocy drogowej) mogą wyposażyć się w OE Industry w halogenowe i LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym również wykorzystywane przez niektóre służby światła niebieskie i białe. Polski producent oświetlenia samochodowego nie pominął także lamp wewnętrznych (w tym poręcznych lamp do czytania), które zauważalnie poprawiają jakość życia profesjonalnych kierowców spędzających wiele tygodni w trasie. A to tylko część oferty OE Industry.

OE Industry szczegółowo analizuje oczekiwania swoich kontrahentów

Dotychczasowi kontrahenci OE Industry już dawno utwierdzili się w przekonaniu, że spółka ta nie jest zwykłym producentem oświetlenia samochodowego. To kompetentna kadra ekspertów gotowa zrealizować zamysł klienta, sporządzając wysokiej jakości oświetlenie od początkowego projektu, przez wydruk 3D prototypu, aż po certyfikację lampy. Co istotne, spółka oferuje także wsparcie posprzedażowe. Za sprawą budowania doświadczonej kadry specjalistów, zaangażowania w wszechstronne testowanie najnowszych produktów, jak również dokładnych analiz potrzeb odbiorców, OE Industry zdobyło pozycję światowego lidera w branży oświetlenia automotive & mobility.

Dane adresowe:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]