Nowoczesne meble minimalistyczne – designerskie produkty w twoim mieszkaniu

Chcesz kupić meble rzemieślnicze? Wejdź na https://stfurniture.com/sklep/.

Wnętrza i to jak je aranżujemy, potrafi wiele powiedzieć o naszej ulubionej estetyce, osobowości oraz o tym, jak postrzegamy wygodę. Wielu z nas już nie zadowala asortyment wszędobylskich sieci sklepów meblarskich, w których można dostać standaryzowane meble, wytwarzane w setkach tysięcy egzemplarzy, jednakowe dla klientów z Polski, jak i ze świata. Dlatego poszukujemy mebli, które nie tylko okażą się ergonomiczne, ale też będą wyrażać naszą niepowtarzalność. To oferuje polskie studio projektowe Swallow’s Tail Furniture.

Studio Swallow’s Tail Furniture – producent mebli personalizowanych

Firma Swallow’s Tail Furniture obecna jest na rynku od prawie 10 lat i jej sercem jest dwoje projektantów z Wrocławia z ponad dwudziestoletnim praktyką zawodową. Jednak oryginalne meble wytwarzane przez studio STF to efekt dokładnej pracy większego zespołu, składającego się z wykwalifikowanych rzemieślników, konstruktorów i technologów. Firma Swallow’s Tail z wyjątkową dbałością podchodzi do procedury produkcji kolejnych serii mebli, oddając każdej fazie – od wstępnego szkicu, przez projekt konstrukcji, aż po selekcję najlepszego gatunku drewna – maksimum zaangażowania. To wyjątkowe dopracowanie najmniejszych detali kolejnych nowych projektów powoduje, iż meble studia Swallow’s Tail Furniture wyróżniają się w zasadzie perfekcyjnym wykończeniem. Nie powinno być zatem zaskoczeniem, że produkty studia STF uzyskały wiele wyróżnień z dziedziny designu i można natknąć się na nie na targach wnętrzarskich w Polsce i za jej granicami (między innymi w Warszawie, w Kolonii oraz w Paryżu).

Minimalistyczne meble studia Swallow’s Tail Furniture – nie tylko stoły do jadalni i krzesła

Każdy produkt Swallow’s Tail Furniture, w tym także designerskie meble dla dzieci, można kupić wprost ze strony internetowej studia. Nie licząc praktycznych stołów do jadalni, stolików kawowych i biurek, ten producent mebli z drewna ma w swojej ofercie też ławki, komody oraz krzesła, jak również drewniane akcesoria do wnętrz (m.in. tealighty oraz ramy do luster). Warto podkreślić, iż zakupy mebli Swallow’s Tail Furniture można zrealizować w wygodnych ratach. Meble z litego drewna studia STF można nabyć także w salonach meblowych w Europie (m.in. w Irlandii bądź w Szwajcarii) oraz na terenie całej Polski (np. w w Łodzi, w Szczecinie bądź w Poznaniu).

Dane adresowe:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]