Bartłomiej Sitarski – architekt

Uzyskaj pomoc architektów Kraków

Decyzje czekające na nas na pierwszym etapie wznoszenia lokum decydują o tym, czy spełni nasze potrzeby. Z tego powodu należy dobrze przemyśleć wszystkie aspekty i, jeśli nie mamy wystarczających umiejętności, każdy wybór skonsultować ze specjalistą. Architekt doradzi nam, w jaki sposób rozlokować poszczególne pokoje oraz pomoże przystosować budynek do naszych oczekiwań. Dlaczego jeszcze powinniśmy skorzystać z pomocy sprawdzonego architekta?

Jak znaleźć materiały? Z pomocą przyjdzie architekt

Potencjalni posiadacze domu mają niekiedy problemy z wyborem technologii, w których budynek ma być wzniesiony. A ta decyzja okazuje się naprawdę ważna, bo mają one duże znaczenie dla komfortu domu. Z tego powodu należy jak najszybciej skonsultować to z architektem, by zyskać pewność, że później będzie nam się dobrze żyło.

Nie potrafisz się zdecydować? Pomoże architekt

Dom w tradycyjnym stylu lub może któryś z bardziej innowacyjnych projektów? Parterowy lub piętrowy? Podobnych wątpliwości wznoszący dom mają naprawdę mnóstwo, a w poradzeniu sobie z tymi trudnościami pomoże właśnie architekt. Może zarekomendować któryś z gotowych projektów albo stworzyć go według zgłaszanych przez nas sugestii.

Porozmawiaj z architektem i ustal wszystkie sprawy

Przed rozmową z architektem, dobrze przemyślmy nasze potrzeby. Należy też na tym etapie wiedzieć, jak dużym budżetem dysponujemy – architekt będzie mógł doradzić nam odpowiednie rozwiązanie – i przygotować najważniejsze papiery działki.

Dane adresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]