Projekty domów drewnianych z bali

Kliknij tu jeśli jesteś zainteresowany domy drewniane projekt.

Drewniane domy to budowlany hit. Innowacyjna technologia powoduje, że takie budynki nie tylko wyglądają wyjątkowo estetycznie, ale spełniają także inne kryteria. Czy w domkach drewnianych można mieszkać przez cały rok? Gdzie wyszukać architekta, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu ekologicznego domu?

Projekty domów drewnianych – energooszczędna posiadłość

Całoroczne domy drewniane nie są już wyłącznie w sferze marzeń. Klienci coraz częściej decydują się na postawienie takich nieruchomości, ponieważ mają one dużo atutów. Pierwsza sprawa – są kosztują one mniej niż domy z cegły. Ich struktura jest lekka, a to oznacza duże oszczędności. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wznoszone z prefabrykatów. Nie musimy martwić się o czynności związane z ze schnięciem zaprawy. Specjaliści przekonują, że budowa odbywa się w ciągu kilku miesięcy, dlatego domy drewniane zyskują coraz większe grono fanów. Łączą one w sobie różne światy. Domy drewniane nowoczesne zniewalają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo góralskie budynki. Z drugiej strony dzięki innowacyjnym prefabrykatom gwarantują funkcjonalność identyczną jak domy zbudowane z cegły.

Projekty domów drewnianych – zaufaj doświadczonym architektom

Domy drewniane nowoczesne to konstrukcje skonstruowane z organicznych materiałów, co sprawia, że są energooszczędne. Dzięki użyciu drewnianych prefabrykatów osoby zmagające się z alergiami odczuwają zdecydowaną poprawę samopoczucia. Całoroczne domy drewniane cechują się znakomitymi współczynnikami izolacji termicznej, nie musimy wykonywać drogiej termomodernizacji. Ważnym plusem jest nieznaczna grubość ścian, co zapewnia duży metraż nieruchomości. Domy drewniane można konstruować także zimą, bo całość robót realizowana jest z pominięciem tynkowania. Kiedy postanawiamy zbudować nowoczesne domy z bali pamiętajmy, żeby zaufać najlepszym specjalistom.

Dane adresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]