Wynajem szalunków – dla kogo jest to rozwiązanie?

Szukasz więcej informacji o aktualnej ofercie wynajmu szalunków Kraków? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na abcszalunki.pl/wynajem/

Szalowanie to jedna z najchętniej stosowanych w budownictwie technik. Na czym się opiera? Szalunek to swego rodzaju forma, w którą wylewany jest beton – najczęściej przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki zwykle wykonywane są ze sklejki, lecz spotyka się również konstrukcje wykonane ze stali, a niekiedy nawet tworzyw syntetycznych. Innymi ważnymi częściami szalunków są dźwigary i podpory, które umożliwiają osiągnięcie odpowiednich efektów. Jednak z uwagi na duże ceny nie wszystkie firmy remontowe mają własne szalunki. Kiedy okażą się potrzebne, mają szansę wszak zwyczajnie je wypożyczyć – tym bardziej, że wynajem szalunków to aktualnie bardzo często spotykana usługa.

Wynajem szalunków – dla których firm?

Kupno własnych szalunków będzie dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw często przyjmujących zadanie budowy fundamentów, gdyż jak przed chwilą wspomnieliśmy, są one do tego absolutnie potrzebne. Jeżeli z kolei wykonywanie fundamentów nie jest najważniejszą usługą danej ekipy, warto rozważyć atuty, które oferuje nam wynajem szalunków. Dlaczego dobrze go wybrać? Głównie ze względów ekonomicznych – wynajęcie szalunków parę razy w sezonie jest bardziej opłacalne niż ich kupno. Warto nadmienić również o wygodzie, ponieważ przechowywanie rzadko wykorzystywanych szalunków może generować duże koszty.

Wynajem szalunków – jak szukać?

Kiedy zdecydujemy się na wynajem szalunków, powinniśmy dokładnie przemyśleć to, jaka firma nam je wypożyczy. Jak ją znaleźć? Warto zdecydować się na usługi ekipy doświadczonej w sprzedaży sklejki dla firm budowlano-remontowych – w ten sposób otrzymamy gwarancję tego, iż szalunki będą solidne oraz praktyczne. Naprawdę istotna będzie również obsługa kontrahenta – w sytuacji, gdy zbliża się termin startu robót nie możemy zaakceptować opóźnienia. W razie wątpliwości warto natomiast skorzystać z sieci i dowiedzieć się, co o ofercie konkretnej firmy sądzą poprzedni kontrahenci.

Dane adresowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]