Złączki hydrauliczne – nypel nierdzewny

Kup nypel nierdzewny na metal-e.pl/NYPLE-DWUSTRONNE.

Nypel nierdzewny jest używany w czasie konserwacji instalacji wodociągowej. Dlaczego jest tak ważny i gdzie można go nabyć? Sprawdźmy to.

Nypel nierdzewny – elementy kwasoodporne

W sklepach znajdziemy wiele ogniw wykorzystywanych w czasie wymiany instalacji wodociągowej. Muszą one cechować się przede wszystkim doskonałą wytrzymałością na działanie wody. Taki jest właśnie nypel nierdzewny, czyli specjalny rodzaj złączki hydraulicznej. Jego charakterystyczna budowa wyróżnia go na tle innych komponentów stosowanych w trakcie prac hydraulicznych. Wygląda jak złączka z gwintowaniem po obu stronach. W środkowej części ma specjalny pierścień, co przyspiesza jego montaż. Najbardziej popularne są części o powierzchni matowej. Na rynku kupimy również inny typ – elementy jednostronne, np. o złączach typu 1 1/2, 1/4 lub 3/4 CAL.

Nypel nierdzewny – zapewnia solidną konstrukcję

Nyple powinny cechować się nie tylko wytrzymałością na niszczące oddziaływanie wilgoci, ale również środowisko kwasowe. Te warunki świetnie wypełnia stal kwasoodporna 316L, która jest powszechnie stosowana do wytwarzania elementów używanych w czasie prac hydraulicznych. Tylko taki stop gwarantuje, że instalacja będzie bardzo trwała i sprawdzi się w ekstremalnych warunkach. Trwałość instalacji wodnej to najważniejsze kryterium, o którym należy pamiętać. Akcesoria tego typu można kupić w sklepach stacjonarnych, ale to sklepy online gwarantują większy asortyment. Można tam dostać różne typy i profile złączek nierdzewnych, a przede wszystkim szybko sprawdzić czy są dostępne. Zamówione złączki przywozi doręczyciel, co jest niesamowicie wygodne. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób kupuje w sklepach internetowych.

Dane adresowe:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]