Automatyczne księgowanie faktur – aplikacja dla dużych i małych firm

Zainteresowany automatyczną windykacją należności? Skieruj się tutaj.

Prowadzący własne firmy stale poszukują rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a w tym samym czasie zredukować czas zarezerwowany na obsługę części procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale też automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Na czym polega automatyczna obsługa należności?

Automatyczna obsługa należności poprzez aplikację Flobo możliwa jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem finansowo-księgowym firmy. Flobo czerpie informacje o wydanych fakturach, a następnie kontroluje czy przyszły przelewy od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie poszczególnych płatników, bo każdy z nich ma przydzielony unikalny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy męczący obowiązek manualnego księgowania wpłat, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych kluczowych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko większych podmiotów, ale też i tych małych, które każdego miesiąca obsługują tylko sto dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną użyteczną funkcję, nadzwyczaj przydatną dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie borykają się z nieterminowymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Flobo – zobacz czy przyda się w Twojej firmie

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to korzystne rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo oferuje kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, z których możesz zdecydować się na tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bezbłędnie obsługuje należności abonamentowe, zatem znakomicie sprawdzi się w uczelniach językowych albo niepublicznych, a więc wszędzie tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hotele, hostele, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży płatności od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami oferującymi różnorodne usługi? Gdy pomiot za wykonanie usługi żąda płatności z góry, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]