Auto w dobrych rękach podczas wakacji – parking długoterminowy przy lotnisku

Kraków lotnisko parking długoterminowy. Zdobądź więcej informacji.

Wyjeżdżasz na wakacje za granicę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z samochodem w czasie wyjazdu? Sprawdź, czy pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest korzystnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking blisko portu lotniczego – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko w Balicach to jedno z większych i najbardziej obleganych portów lotniczych w Polsce. Osoby, które planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi działającego przez całą dobęparkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa pozostawionych pojazdów pilnuje monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, że nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to trafne rozwiązanie w przypadku pasażerów ze sporą ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć taszczenia ciężkich walizek w pociągu czy autobusie miejskim.

Czemu opłaca się z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Dużym atutem parkingu przy lotnisku w w Balicach są atrakcyjne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie kilometr od lotniska. Panda Parking proponuje także bezpłatny dowóz pasażerów wprost pod terminal – trwa to tylko 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja punktu parkingowego jest dostępna przez internet bądź na telefon – w mgnieniu oka i bez problemów, a odwołanie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można dokonać gotówką (w złotówkach i euro) lub przelewem bankowym. Dodatkowym atutem jest również bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, a także możliwość skorzystania z kompresora i naładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking przy lotnisku w Balicach zapewnia komfort i bezpieczeństwo pojazdu.

Dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]