Catering dla firm – dowiedz się dlaczego warto go zamówić?

Chcesz zlecić catering firmowy Katowice? Zajrzyj tu.

Konferencja, szkolenie lub ważne negocjacje biznesowe – każda pokaźniejsza firma z pewnością pewnego dnia stanie przed koniecznością przygotowania takiego wydarzenia. Wiąże się to z licznymi zadaniami, które z reguły nie są w zakresie czynności realizowanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. przygotowanie przekąsek oraz napojów dla jego zaproszonych gości. Jeśli organizowane wydarzenie zainteresuje ogromne tłumy, wypada zamówić usługę cateringu firmowego.

Poczęstunek bez niebezpieczeństwa zabrudzenia dłoni – o cateringu dla firm

Sympozja oraz kursy biznesowe to spotkania trwające zwykle po 8-10 godzin, częstokroć także przez parę dni z rzędu. Ich partycypanci dostają dokładny grafik prelekcji, między którymi wyznaczone są zazwyczaj dwie niezbyt długie przerwy, podczas których trudno jest spożyć duży obiad w pobliskiej jadłodajni. Dlatego nieodzowne jest zapewnienie gościom napojów oraz drobnych przekąsek, które mogą błyskawicznie skonsumować w ciągu przerwy, a jeśli organizator pozwoli, także zabrać ze sobą na salę, w której odbywa się prelekcja. Podmioty świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się wyposażeniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, przede wszystkim z kawą oraz herbatą, jak również z małym poczęstunkiem, które można zjeść bez obaw o zabrudzenie koszuli czy rąk. Oferta cateringu biurowego obejmuje też udostępnienie urządzeń do przyrządzania ciepłych napojów.

Bufet kawowy – ważny element warsztatów biznesowych

Przerwy kawowe są nadzwyczaj potrzebne, dają bowiem uczestnikom czas na odprężenie się po wielu godzinach intensywnej koncentracji. Ponadto jest to także możliwość kontaktu z pozostałymi gośćmi oraz obgadania w mniejszym gronie kwestii poruszanych na szkoleniu. Sprzęt z kawą i różnymi napojami, który widuje się na stołówkach firm, nie ma szans sprostać profesjonalnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci renomowanych konferencji bądź płatnych warsztatów nie powinni przecież pić z tekturowych kubków, zagryzając samodzielnie zrobione bądź kupione po drodze w na stacji benzynowej kanapki. Wynajęcie usługi cateringu firmowego podniesie więc rangę szkolenia i jednocześnie pokaże, iż jego organizator zatroszczył się również o komfort gości.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]