Chcesz urządzić wymarzone mieszkanie? Wynajmij architekta wnętrz

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Należy zatem zadbać o to, aby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Aranżacja wnętrz wydaje się łatwe, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, niezbędne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest ogromna – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym będziemy żyć kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy opiekę specjalisty na wszelkich fazach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań są ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, bowiem optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga sporego doświadczenia, które można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia opracowywane są zazwyczaj trzy projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Praca architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. By jego sugestie zostały zrealizowane, zwykle konieczny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu produktów (ewentualnie ich wskazaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów mieszkań, architekt oferuje również pomoc przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]