Ciepłe i zimne dania, które zachwycą gości – zamów catering weselny

Spotkania okolicznościowe, które są zazwyczaj istotnym wydarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo śluby, chrzciny lub komunie, od dawna przestały być organizowane w mieszkaniach wyłącznie dla bliskich krewnych i przyjaciół. Obecnie są to wydarzenia, na które zaprasza się często nawet i setkę gości. Oczywiste jest zatem to, iż jedna osoba nie jest w stanie sama zaplanować jadłospisu, a potem naszykować oraz dostarczyć potrawy uczestnikom imprezy, zwłaszcza, jeśli świętowanie ma trwać parę godzin i odbywa się w wynajętej sali. Stąd też wzięło się wysokie zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Czy opłaca się zamówić catering na wesele?

Organizowanie przyjęcia weselnego to wielki stres, spowodowany dziesiątkami godzin przeznaczonych na sporządzanie listy gości, rozsyłanie zaproszeń, wybór dekoracji sali czy poszukiwanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To także konieczność zagwarantowania stosownej ilości zakąsek oraz trunków serwowanych w trakcie przyjęcia, a co najistotniejsze – przyrządzanie ciepłego obiadu, który urzeknie gości i zbierze ich przy wspólnym stole. Główny posiłek na zabawie weselnej powinien mieć odpowiednią oprawę. Goście wszak oczekują tego, by stoły były cudownie udekorowane i poprawnie nakryte, dania były smaczne i widowiskowo ułożone na talerzach, a także by kelnerzy profesjonalnie podawała biesiadnikom następne posiłki. Wysoki poziom organizacji zapewnią wyłącznie firmy cateringowe zatrudniające zawodowych managerów, szefów kuchni oraz kelnerów, wprawionych w obsłudze eventów zarówno w tradycyjnych salach, jak i tych odbywających się pod gołym niebem.

Kartę dań wesela skompilujesz z oferty firmy cateringowej

Wesela rządzą się swoimi normami, zarówno w przedmiocie zabaw dla uczestników, jak i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe najczęściej mają ułożoną uprzednio listę proponowanych dań głównych, deserów oraz trunków zgodnych z konwencją wesel. Bazową ofertę można poznać na stronie firmy ewentualnie otrzymać tę informację nawiązując kontakt z jej przedstawicielem. Zamawiający ma zatem możliwość samodzielnie skompilować jadłospis z sugerowanych potraw. Trzeba jednak zaakcentować, iż firmy oferujące usługę cateringu na wesele są również otwarte na nowe propozycje i nierzadko na życzenie klienta zgadzają się przyrządzić unikalne zestawy dań.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]