Firma cateringowa pomoże zorganizować imprezy firmowe i rodzinne

Dowiedz się, komu zlecić catering.

Gdy planujesz ważny event prywatny bądź biznesowy, na który chcesz zaprosić znaczną ilość uczestników, prawdopodobnie nie będziesz w stanie na własną rękę zadbać o poczęstunek dla gości. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując małe przekąski oraz napoje w najbliższym sklepie – prestiżowe eventy najczęściej potrzebują należytej oprawy również w obszarze posiłków. Wtedy nie wypada rozstawić na stołach osób zaproszonych najzwyklejszych ciasteczek oraz słodkich napojów. W takich przypadkach idealnym wyjściem jest skorzystanie z usług firmy cateringowej.

Jakie typy cateringu świadczą profesjonalne firmy?

Podmioty oferujące usługi cateringowe na ogół świadczą parę jego rodzajów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany głównie na chrzty, wesela czy komunie, catering dla firm i catering świąteczny, czyli obsługa spotkań wigilijnych. Oferty te są odpowiednio dopasowane do potrzeb konkretnych imprez, przez co wyraźnie różnią sięmiędzy sobą np. kosztem oraz typem potraw proponowanych w ramach usługi. Decydując się na skorzystanie z usług firmy cateringowej trzeba pamiętać, aby w rozmowie z usługodawcą jasno wyszczególnić własne oczekiwania, a jednocześnie być także otwartym na jego pomysły. W końcu dla caterera obsługa imprez różnego rodzaju to jego praca, więc wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwala mu na znajdowanie rozwiązań, które usatysfakcjonują wszystkich zaproszonych gości.

Catering – ekipa zawodowych kelnerów i wyśmienite posiłki

Przyrządzanie poczęstunku nawet dla małej ilości gości może być ogromnym problemem, głównie wówczas, jeśli jesteśmy zmuszeni wykonać to na własną rękę. Wynajęcie doświadczonej firmy cateringowej pozwala zatem zaoszczędzić czas, który możemy przeznaczyć na koordynację pozostałych kluczowych aspektów imprezy. Daje to także sposobność podania gościom wyśmienitych dań przygotowanych przez doświadczonych kucharzy. Wypada jednocześnie podkreślić, iż ważną cechą potraw, które oferują firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale też ich prezentacja na stole. Dodatkowo podmioty, które zajmują się obsługą dużych wydarzeń posiadają także własną wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]