Lokalizacja, wystrój, pojemność – jak szukać domu weselnego?

Sala weselna - ta niezwykła oferta Was zadowoli.

Ceremonia ślubna i następujące po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym rodzina nowożeńców oraz zaproszeni goście będę mówić przez kilka miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeśli młoda para zechce zorganizować przyjęcie dla sporej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, któremu będzie musiała stawić czoło, jest wybranie odpowiedniej sali na wesele, w której goście będą bawić się w ten niezwykły dzień w najlepszych warunkach.

Dom weselny – jak wybrać?

Szukając sali na wesele para młoda musi rozważyć parę dość ważnych czynników. W pierwszej kolejności musi znać liczbę zaproszonych krewnych i znajomych, żeby być pewnym, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Goście powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest także, aby mieli salę taneczną. Prócz tego para młoda powinna zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od miejsca zawarcia ślubu położony jest dom weselny oraz czy dojazd do niego nie będzie uciążliwy. Jeśli na wesele poproszona jest rodzina i przyjaciele z dalekich krańców Polski, wypada szukać sali weselnej, w pobliżu której znajduje się bogata sieć hoteli. Następnym zagadnieniem jest sama organizacja wesela, a więc dekoracja sali, załatwienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego i ułożenie menu. Te czynności mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują asystę w zakresie wszechstronnej organizacji wesela.

Sala na wesele dla młodych par z z południa Polski

Młode pary z południa Polski, głównie z okolic Krakowa, mogą wyprawić zabawę weselną w niebywale malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia weselne urządzane są od dziesięcioleci, a każde z nich zyskuje zniewalającą oprawę. Pałac posiada cztery pomieszczenia zdolne podjąć ponad stu gości. Wesele można urządzić także w plenerze przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim zdoła bez trudu ok. 350 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego jest to, że zlokalizowany jest tylko 12 km od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę hotelową. Podróż orszaku ślubnego po ceremonii do Pałacu nie trwa zwykle dłużej niż 30-40 minut.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]