Marzysz o wygodnym domu? Zleć projekt pracowni architektonicznej

Pracownia architektoniczna oferuje rozległy wachlarz usług – spełnia fantazje osób, które pragną osiedlić się w funkcjonalnym i wygodnym domku, ale też kieruje swoją ofertę do instytucji publicznych czy przedsiębiorstw. Architekt wykonuje pełny projekt obiektu, a później czynnie sprawuje kontrolę nad rozwojem prac, projektuje przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości, planuje odbudowę budynku albo występuje z propozycją aranżacji już egzystujących mieszkań.

W czym wesprze Cię rzetelna pracownia architektoniczna?

Interesują Cię nowatorskie, pomysłowe projekty budowlane? Chcesz, aby Twój dom odróżniał się na tle wielu budynków w okolicy? Potrzebujesz przemyślanego konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie praktyczny, a zarazem wygodny? Zapraszamy do naszego biura projektów! Wśród projektów oferujemy zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany uwzględniające najświeższe trendy architektoniczne.

Biuro architektoniczne – co pomogliśmy wybudować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio ma zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych. Dotychczasowe realizacje to m.in. pensjonaty, żłobki, kawiarnie i obiekty rekreacyjne. Konfiguracja przestrzeni i istota projektu dopasowywany jest do osobistych potrzeb zamawiającego, a także specyfiki projektowanego budynku. Nasze biuro projektowe może również przygotować plan przestronnych i funkcjonalnych garderób, dzięki którym możliwe jest optymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]