Organizacja przyjęć okolicznościowych – zadbaj o komfort gości

Organizacja przyjęć okolicznościowych - usługa na miarę waszych potrzeb.

Kiedy ktoś mówi o planowaniu dużej imprezy rodzinnej, najczęściej naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z weselem. Niemniej jednak popularne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami przybywa grono krewnych z dalszej i bliższej rodziny, to także imprezy z okazji 18-tych urodzin, chrzciny oraz komunie święte. Gdy spis gości jest długi, przeważnie nie mamy możliwości zaplanować przyjęcia i przygotować poczęstunku dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takim przypadku pozostaje nam zamówić odpowiednią salę.

Na co zwrócić uwagę dobierając salę na organizację przyjęcia okolicznościowego?

Każdy rodzaj przyjęcia wiąże się z innymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak np. imieniny albo osiemnastka, w której uczestniczyć będą w większości dorośli, uczestnikom należy przygotować nie tylko miejsce, w którym zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i salę do tańczenia. Z kolei imprezy, w których dużą grupę gości będą stanowić młodsze dzieci, m.in. chrzty lub komunie, poleca się urządzać w lokalu, który poza wydzierżawieniem sali w środku obiektu oferuje także przestrzeń w ogrodzie. Dzięki zaoferowaniu maluchom zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie zmęczą się tak szybko uroczystością i nie będą prosić opiekunów o powrót do domu. Przekąski serwowane uczestnikom również powinny być dostosowane do rodzaju przyjęcia. Planując takie wydarzenie najlepiej więc skorzystać z oferty firmy cateringowej, która zatroszczy się o apetyczne dania, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z zakąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe nawet dla 130 gości!

Znalezienie miejsca na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w większych miejscowościach, nie jest wielką trudne, ale niewiele ofert może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w Balicach pod Krakowem. Od dekad w nieomal królewskim duchu odbywają się w nim przyjęcia komunijne, chrzty oraz – naturalnie – zabawy weselne, które wszyscy goście zapamiętają na lata. W Pałacu można wynająć jedną albo kilka sal, w których bez trudu można zmieścić łącznie do stu trzydziestu osób. A gdy zabawa zostanie urządzona w plenerze, to ogród przed Pałacem zmieści aż trzystu gości. Co kluczowe, firma cateringowa obsługująca to miejsce świadczy kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przygotowania menu, poprzez ułożenie i ozdobienie stolików, aż po doświadczoną kadrę kelnerów i szefów kuchni.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]