Parking monitorowany przy lotnisku – samochód pod ręką zaraz po przylocie

Kluczowe plusy podróży lotniczych, które sprawiły, iż tego typu transport zdobył olbrzymie uznanie, to możliwość dotarcia także w najbardziej odległe miasta naszego globu, wygoda oraz szybkość. Wyjazd, którego częścią jest lot, wiąże się jednakże z drobnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest z całą pewnością konieczność dojechania na lotnisko – a masa podróżnych w tym celu musi przecież przebyć wiele kilometrów. Tak długą trasę najdogodniej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać na lotnisko? Te oraz inne zagadnienia związane z dotarciem do portu lotniczego własnym autem rozwikła skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Parking w Balicach – podróżuj bez trosk, twoje auto jest bezpieczne

Wylatujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą śmiało przygotować swoją podróż tak, by do lotniska dojechać własnym samochodem. W Balicach mogą zostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę wozu, dlatego też w trakcie wyjazdu nie muszą na pewno się o niego zamartwiać. Nad bezpieczeństwem auta czuwać będą stróże, a kolejne zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Korzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja telefonicznej rezerwacji, w związku z tym nie musimy martwić się, iż po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca do postawienia auta. Parking jest prócz tego całkowicie utwardzony, co jest niezwykle istotne podczas opadów deszczu lub śniegu.

Parking przy lotnisku w Balicach – możesz liczyć na wsparcie jego załogi

Gdy wybierzemy ofertę parkingu strzeżonego przy lotnisku możemy spodziewać się również wielu udogodnień, dzięki którym podróż przebiegnie bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest rzecz jasna opcja skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę usługi parkowania. Oprócz tego kierowcy mogą uzyskać pomoc personelu parkingu w nagłych sytuacjach, jak np. obniżenie ciśnienia w oponach bądź rozładowanie akumulatora.

Dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]