Parking przy lotnisku – wygodne parkowanie bez obaw o auto

Latanie jest popularnym środkiem transportu, lubianym przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy dojechać do portu lotniczego. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego auta, ale to generuje pytanie: gdzie go zaparkować na czas naszego wyjazdu?

Tani parking przy lotnisku – zostaw samochód pod dobrą opieką

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podrzucenie na lotnisko, a później o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność organizacji takiego transportu, gdyż wiele wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście obok wielu ruchliwych portów lotniczych, przykładowo w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się całodobowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem możemy pozostawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszym autem czuwa wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione auta objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co oferują parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają też dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z bagażami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]