Profesjonalna opieka nad grobami

Jeżeli potrzebujesz zlecić opiekę nad grobami Kraków, skieruj się na http://www.pong-malopolska.pl

Wygląd pomników zmarłych bliskich jest świadectwem naszego szacunku. Nie zawsze jednak znajdujemy chwilę, by się nimi zaopiekować – także, kiedy groby położone są w tym samym miejscu, w którym żyjemy. Prawdziwe problemy zaczynają się natomiast, kiedy naszych bliskich pochowaliśmy w miejscowości – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to jednak, że groby są skazane na to, by pozostać zaniedbane – świetnym rozwiązaniem okaże się wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka pomoc?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na podobną usługę stawiają nie tylko ludzie, którym brak czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym firm nietrudno znaleźć również osoby starsze, które na sprzątanie grobów swoich bliskich po prostu nie mają zdrowia. Firmy, których domeną jest opieka na grobami nierzadko proponują również inne usługi, takie jak zakładanie ławeczek oraz doradztwo przy załatwieniu wszystkich formalności lub korekty napisów.

Koszty opieki nad grobami

Ceny, które trzeba opłacić osobom czuwającym nad miejscami spoczynku naszych najbliższych są bardzo zróżnicowane. Zależą zwłaszcza od zakresu usług – kiedy wybieramy tylko jednorazowe czyszczenie, zapłacimy od 30 do 40 złotych. Gdy natomiast chcemy, by przedsiębiorstwo sprzątało grób regularnie, powinniśmy pogodzić się z kosztem około 400 złotych rocznie. Pamiętajmy, że koszty zależne są również od gabarytów nagrobków, a najbardziej kosztowne będzie czyszczenie familijnych grobowców.

Dane adresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]