Przygotowujesz imprezę na 18 urodziny? Zdecyduj się na wynajęcie sali

Potrzebujesz więcej informacji o lokalu na urodziny? Doskonale trafiłeś! Skieruj się na palacradziwillow.pl.

Częstokroć z okazji urodzin, różnych rocznic bądź imienin nie organizujemy żadnych zabaw ze znajomymi oraz krewnymi, traktując ten dzień jak każdy pozostały. Jednakże zdarzają się takie przełomowe momenty życia, których stosowne świętowanie jest wręcz obligatoryjne, a pierwszym z nich jest bezapelacyjnie wejście w dorosłość, innymi słowy – “osiemnastka”.

Szukasz salę na 18 urodziny – niech posiada przestronną salą taneczną

Wraz z ukończeniem 18 lat zachodzi dużo zmian w życiu młodego człowieka. Może on zgodnie z prawem głosować w wyborach, spożywać i nabywać napoje alkoholowe, może założyć biznes czy starać się o posady urzędnicze. Ale zbliżając się do 18 lat rzadko myśli się o tak poważnych zagadnieniach – dla młodych na pierwszym miejscu jest możliwość wyprawienia jedynej w swoim rodzaju imprezy z kolegami. Opcją bywa zawsze kolejna „domówka”, jednak czy taka zabawa będzie się bardzo wyróżniać na tle innych? Rzecz jasna, że nie będzie. Stąd lepszym wyjściem jest wynajęcie lokalu na osiemnastkę. Nierzadko paru przyjaciół decyduje się urządzić razem przyjęcie z te okazji, co wymaga wynajęcia odpowiednio pojemnej sali, ale przy tym pozwala na obniżenie jednostkowych wydatków. Wybierając miejsce na zabawę urodzinową skup się na salach oferujących dużą salę taneczną (z trudem wszak można wyobrazić sobie zabawę bez tańca), a także na lokalach, które kooperują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który dostarczy smakowite dania imprezowe. Chcesz urządzić przyjęcie w plenerze? Znajdź lokal na urodziny z dostępem do ogrodu – w ciepłe miesiące można rozstawić w nim przestronny namiot i zorganizować grill.

O czym jeszcze powinieneś pamiętać, kiedy organizujesz osiemnastkę?

Każdy wie, że impreza z okazji 18-tych urodzin to zabawa, na której młodzi dorośli nie stronią od napojów alkoholowych. Radzimy z tego powodu koniecznie zadbać o to, żeby osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, a takich może być wiele wśród zaproszonych gości, nie miały dostępu do wysokoprocentowych napojów.

Odpowiedni wygląd sali także jest ogromnie ważny, aby goście w pełni wczuli się w atmosferę zabawy. Zalecamy zatem zdecydować się na lokal na urodziny, który zadba o udekorowanie przestrzeni według podanych sugestii oraz dobrze rozlokuje stoliki z przekąskami i napojami.

Jeżeli już mówimy o posiłkach, na takiej zabawie perfekcyjnie sprawdzi się menu finger food, bazujące na niedużych przekąskach “jeden gryz”, które łatwo skonsumować bez potrzeby siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dopasuje menu zarówno do charakteru imprezy, jak i do budżetu oraz budżetu klienta.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]