Baniak do wina – idealny do przechowywania domowych alkoholi

Skieruj się tutaj, aby zaopatrzyć się w balon do wina

Balon do wina to doskonały upominek dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do składowania napojów własnej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior do wina? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior na wino – nietuzinkowy prezent

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nietypowy prezent dla bliskiej osoby – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można podarować z okazji rocznicy ślubu, imienin, jubileuszu, urodzin lub obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to też znakomita dekoracja stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – 18 urodzin, wesela, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy szczegół gąsior na wino znakomicie prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej objętości doskonale sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chciałbyś uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki balonom do wina bez problemu przewieziesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe gąsiory na wino wytworzone są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]