Box dachowy – niezbędny w czasie wakacji

Znajdź boxy dachowe na ebagaznik.pl

Bagażniki dachowe to praktyczne rozwiązanie pozwalające przewozić znaczną ilość walizek, akcesoriów turystycznych i sportowych oraz pozostałych ciężarów bez zajmowania przestrzeni wewnątrz auta. Na rynku istnieje mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – boxy dachowe, uchwyty rowerowe i narciarskie, modele podstawowe na relingach, jak również listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy produkty wykonane z materiałów odpornych na zniszczenia, korozję czy promieniowanie słoneczne. Niezwykle popularne są także boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie zwiększają oporów powietrza podczas jazdy. Rzecz jasna, typ bagażnika powinien być dopasowany do modelu samochodu oraz preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – centralny zamek i paski transportowe

Nowoczesne bagażniki dachowe w postaci boxa są wyposażone w centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży oraz dodatkowo paski transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty nie wypadają nawet na bardzo wymagających trasach. Niskoprofilowe i mocne modele mają bardzo dużą pojemność, a korzystanie z nich jest nadzwyczaj komfortowe. Wybrane boxy dachowe są otwierane z 3 stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest bardzo proste i nie wymaga zastosowania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien je kupić?

Przewożenie sprzętu na dachu auta to użyteczne rozwiązanie, z którego korzysta duży krąg kierowców. Bagażniki dachowe nabywają zwłaszcza osoby kochające aktywnie spędzać wakacje na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce również na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe rodzaje sprzętu sportowego, których z uwagi na wymiary nie umieścimy w środku auta.

Dane adresowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]