Celebrytki – biżuteria gwiazd teraz dla wszystkich

Więcej o łańcuszkach celebrytkach

Bardzo modne delikatne naszyjniki celebrytki chętnie noszą starsze i młodsze kobiety. Ogromna dostępność wzorów oraz materiałów, z których się je wykonuje sprawia, że każdy może znaleźć wariant idealny dla siebie. Możemy spodziewać się, że moda na nie szybko nie minie, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszystkich stylizacji i na wszelkie okazje. Czym charakteryzuje się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – skąd wzięła się ich nazwa?

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele celebrytek, piosenkarek oraz aktorek nagle zaczęło je nosić, a trend ten błyskawicznie przejęły również „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Łańcuszki te wykonywane mogą być z rozmaitych materiałów – srebra, srebra pozłacanego oraz złota, a więc są dostępne dla wszystkich kobiet chcących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują budżetem. Mnogość wzorów zawieszek powoduje, że naszyjniki celebrytki znaleźć można teraz w każdym sklepie z biżuterią oraz dostrzec je na szyjach mnóstwa dziewcząt i kobiet.

Wyraź to odpowiednią celebrytką

Celebrytka rzadko jest wyłącznie ozdobą – zwykle niesie także z sobą przesłanie, zawarte w symbolice wisiorka lub wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka ma swe własne, ważne znaczenie. Najpopularniejsze zawieszki to kółeczko pełne lub z dziurką, gwiazdka, serduszko, symbol nieskończoności, słonik czy żyletka. Panie zazwyczaj dobierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według preferencji, lecz również odpowiedniej symboliki. Serduszko oznacza oczywiście miłość, kółko oznacza niezłomność, jest też zawieszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem szczęścia oraz boskiej mocy, słonik – pomyślności, władzy i wiedzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest symbolem ponadprzeciętności i niepokorności.
Wielką zaletą celebrytek jest to, że pasują nie tylko do eleganckich strojów, ale również codziennych ubiorów, bez względu na to, z jakiego są materiału, na co wpływ ma zapewne ich bardzo subtelny charakter. Zazwyczaj nosi się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, lecz kto chce, może również nosić dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te można łączyć z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]