Dach na lata – użyj wytrzymałych paneli dachowych na rąbek

Pokrycie dachowe kupisz na http://tinyurl.com/tya8zdv

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Jakie właściwości różnią ją od pozostałych materiałów wykończeniowych? Czy opłaca się w nie zainwestować? Przedstawiamy panele dachowe na rąbek oraz możliwości ich zastosowania.

Panele dachowe na rąbek – plusy i zastosowanie

Blachy na rąbek zyskują coraz większe grono sympatyków, bowiem doskonale łączą funkcjonalność z atutami estetycznymi. Wytrzymałą i pięknie prezentującą się blachę na rąbek stojący stosuje się zarówno w przypadku nieruchomości, w których potrzebna jest zmiana pokrycia dachowego, jak i nowych domach. Ten materiał budowlany może być użyty na dachach płaskich i dwuspadowych, a także na dachach o zawiłej więźbie. Blachy na rąbek są transportowane na miejsce budowy w formie niedużych arkuszy. Cechują się nieskomplikowanym oraz jednocześnie błyskawicznym montażem. Tego rodzaju pokrycie dachowe idealnie pasuje do różnorodnych stylów architektonicznych (przykładowo do stylu dworkowego czy minimalistycznego), a jednocześnie jest odporne na rdzę i trwałe.

Nowoczesne pokrycia dachowe – alternatywa dla standardowych dachówek

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe dachówki pod względem użytej technologii oraz odporności. Panele dachowe są produkowane z grubej blachy, a następnie powleczone specjalną powłoką, która zapewnia protekcję przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, jak np. promieniowanie UV czy woda. Blacha na rąbek jest sprzedawana w kilku wariantach, co pozwala na dostosowanie jej do wymogów rozmaitych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się także do obniżenia kosztów związanych z budową – zdecydowanie ograniczają liczbę odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Postanawiając o wykorzystaniu blachy na rąbek stojący, warto nabyć ten materiał wprost w sklepach budowlanych.

Dane adresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08