Derka dla konia – rodzaje i akcesoria

Jeśli chcesz nabyć derki, koniecznie sprawdź http://tinyurl.com/y7r4vfov

Derki to okrycie dla konia, które zapewniają zwierzęciu komfort termiczny oraz osłonę przed kurzem lub owadami. Jakiego rodzaju derki można dzisiaj nabyć w internetowych sklepach jeździeckich? Czym się wyróżniają?

Derki dla koni – postaw na szeroki asortyment

Derki dla koni osłaniają jego tułów, zad, a w niektórych przypadkach również szyję i pełnią bardzo ważne funkcje. W ofercie internetowego sklepu z akcesoriami jeździeckimi Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – treningowe, siatkowe, polarowe, osuszające, stajenne, a także padokowe. Grubsze, polarowe lub wełniane modele są używane w czasie przewożenia konia lub po treningu – zapewniają zwierzęciu ciepło. Często korzysta się też z derek wykonanych z nieprzemakalnych materiałów – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe służą do ochrony zwierzęcia przed owadami, osuszające z kolei wykonane są z materiałów szybkoschnących i oddychających. W ofercie sklepu Horse-Trade.pl zaopatrzyć się można także w derki padokowe, zapewniające koniom swobodę poruszania się.

Końska derka – dobieramy dodatkowe akcesoria

Odpowiednia derka dla konia to nie wszystko – ważne są też specjalistyczne akcesoria, które pomagają utrzymać okrycie na miejscu, a także zapewniają koniowi dodatkową ochronę. Sklep internetowy Horse-Trade.pl oferuje między innymi regulowane i wykonane z elastycznego materiału pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie dostępne są również ochraniacze na pierś zwierzęcia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak szyje do derki czy przedłużacze. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać optymalne rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wskazany adres zapewnia pełną wygodę zakupów.

Dane adresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]