Drukarki 3D najlepszych producentów znajdziesz w sklepie CadXpert

Szukasz sklepu z drukarkami 3D? Koniecznie musisz skierować się tu.

CadXpert jest jedną z wiodących na krajowym rynku firm, która dystrybuuje technologię druku 3D. Najistotniejszym obszarem działalności CadXpert jest sklep online, który w swojej ofercie ma narzędzia do drukowania przestrzennego: skanery 3D oraz drukarki 3D. Następnym filarem są usługi: skanowanie 3D, drukowanie 3D i projektowanie 3D, a także oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE. Dostępne w ofercie sklepu drukarki 3D pracują w oparciu o 3 technologie: PolyJet, SLA oraz FDM, natomiast usługi druku 3D są wykonywane w technologiach FDM, SLA, SLS, DMLS oraz PolyJet.

CadXpert – dystrybutor skanerów 3D oraz drukarek 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Stratasys, jak również wyłącznym dystrybutorem drukarek 3D MakerBots oraz urządzeń marki Formlabs. Posiada najszerszą w Polsce ofertę przyrządów do druku 3D – kilkanaście propozycji skanerów 3D i przeszło dwadzieścia modeli drukarek 3D. Ponadto CadXpert posiadaszeroką ofertę materiałów do druku 3D – powyżej 50 propozycji, w tym również tworzywa specjalistyczne, jak np.: Antero 800 NA, Nylon 12 CF i inne (inżynieryjne, dentystyczne, elastyczne, biokompatybilne itd.). Oprócz materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów firma CadXpert posiada także żywice fotopolimerowe, filamenty i inne materiały wykorzystywane do druku 3D.

Drukarki 3D profesjonalne oraz biurkowe

Asortyment CadXpert jest skierowany zarówno do klientów indywidualnych nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko marki MakerBot), jak i biznesmenów, profesjonalistów i reprezentantów przeróżnych sektorów (urządzenia marki Stratasys). CadXpert działa jako sklep internetowy, posiada także showroom zlokalizowany w Krakowie. Każdy, kto jest zaintrygowany procedurą druku 3D, chce skonsultować z ekspertami projekt bądź możliwości technologiczne konkretnego aparatu z oferty sklepu, może przyjechać do krakowskiego punktu. CadXpert zapewnia też szeroką obsługę posprzedażową: opiekę serwisową oraz pogwarancyjną, pomoc techniczne i merytoryczne czy szkolenie z obsługi nabytych sprzętów.

Tanie drukarki i skanery 3D

Jak kształtują się koszty urządzeń do druku 3D – skanerów i drukarek 3D? Nawet małe albo średniej wielkości przedsiębiorstwo może zakupić profesjonalną drukarkę czy skaner 3D. Zainwestowanie w profesjonalne narzędzia do druku 3D szybko się zwróci – w przypadku branż, jak m.in. odlewnictwo, motoryzacja, medycyna czy stomatologia, własnoręczne drukowanie i prototypowanie, a nie zlecanie tych działań, będzie ogromną oszczędnością dla budżetu przedsiębiorstwa.
Rynek urządzeń do druku 3D żywiołowo ewoluuje – wraz z postępem idą nowatorskie technologie i możliwości, na które niegdyś mogły sobie pozwolić tylko ogromne koncerny. Obecnie – dzięki spadkowi cen drukarek 3D i materiałów do druku 3D – dostęp do nich mają też mniejsze firmy, te z daleko niższym budżetem. Z każdym rokiem spada koszt wytwarzania części prototypowanych, drukowanych z pomocą urządzeń addytywnych, gdyż narzędzia do drukowania 3D są nieustannie ulepszane i rozwijane. Zainwestowanie w profesjonalne urządzenie do druku 3D ma wiele zalet, do najistotniejszych z nich zaliczyć należy zmniejszenie kosztów i przyspieszenie procesu produkcji.

Dane adresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]