Drzwi drewniane wejściowe – bezpieczeństwo domowników i nowoczesny design

Jeśli chcesz nabyć drzwi zewnętrzne ocieplane, koniecznie wejdź na http://bit.ly/2MbnFgo

Drzwi zewnętrzne pełnią sporo funkcji – chronią mieszkanie przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, separują od szumu dobiegającego z dworu i zabezpieczają przed włamaniem. Kiedy kupić drzwi dwuskrzydłowe? Czy opłaca się wybrać drewniane drzwi wejściowe?

Drzwi drewniane wejściowe – trwałość i komfort termiczny

Kupno drzwi wejściowych to jedna z najpoważniejszych decyzji, jakie musi podjąć każdy właściciel domu. Drewniane drzwi zewnętrzne już od dawna cieszą się dużym uznaniem, ze względu na swoją trwałość i parametry techniczne. Drewno rewelacyjnie się prezentuje i da się je wykończyć na przeróżne sposoby. Poprawnie zbudowane drewniane drzwi wejściowe wyróżniają się energooszczędnością i posiadają niewysoki współczynnik przenikania ciepła, co sprawia, iż w pomieszczeniach panuje komfort cieplny, a jednocześnie rachunki za ogrzewanie są znacznie niższe. Wybierając drzwi do domu trzeba zwrócić uwagę na modele o grubości 92 mm lub 68 mm. Z uwagi na swoje właściwości ogromnym popytem wyróżniają się zwłaszcza ocieplane drzwi zewnętrzne wykonane z drewna klejonego trójwarstwowo – nie ulegają deformacji i uszkodzeniom mechanicznym, więc wspaniale sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Nowoczesne drewniane drzwi wejściowe są wyposażone w najlepsze uszczelki.

Charakterystyka dwuskrzydłowych drzwi wejściowych

Producenci świadczą też wykonanie drzwi drewnianych na wymiar, które są konieczne w razie posiadania niestandardowych otworów na drzwi. Natomiast drzwi wejściowe dwuskrzydłowe to propozycja dla osób, które kładą nacisk na niebagatelny design. Jeżeli poszukujemy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych na wymiar, warto skorzystać z usług firmy, która wykona indywidualny wzór na zamówienie, a zarazem da kilkuletnią gwarancję na swój produkt. W drzwiach drewnianych można umieścić efektowne szyby, np. witrażowe. Kupujący mogą także wybierać spośród ogromnego wachlarza szyldów. Prócz walorów estetycznych, trzeba także zaakcentować pozostałe przymioty, którymi wyróżniają się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Coraz częściej zaopatruje się je w systemy antywyważeniowe, wobec tego są trudne do sforsowania. Zapewnia to lokatorom bardzo dobrą ochronę. Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe są wyposażone również trzypunktowy zamek listwowy, a kupujący może wybrać niski próg aluminiowy bądź drewniany. W dzisiejszych czasach w toku produkcji drewnianych drzwi wejściowych stosuje się najlepszej jakości impregnaty, które osłaniają ich powłokę przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych.

Dane adresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]