Nie daj się zarazkom i bakteriom! Stosuj podkłady higieniczne

Jeśli chcesz kupić podkłady jednorazowe, skieruj się na ten adres.

Będące bezpośrednim zagrożeniem dla naszego zdrowia wirusy, bakterie i grzyby czają się dosłownie wszędzie. Wyjątkowo wysokie ryzyko zakażenia panuje jednak w obiektach, w których zazwyczaj przebywają osoby zakażone lub tam, gdzie w związku z rozmaitymi zabiegami narzędzia mają bezpośredni kontakt ze skórą lub innymi tkankami. Takimi punktami są przede wszystkim wszelkiego rodzaju gabinety medycyny estetycznej, szpitale i kliniki, salony spa oraz studia tatuażu. Aby zmniejszyć ryzyko transferu bakterii i innych niebezpiecznych mikroorganizmów, stosuje się rozmaite akcesoria – poza rękawiczkami z silikonu i środkami antybakteryjnymi są to także podkłady higieniczne.

Podkłady jednorazowe – ochrona przed bakteriami i roztoczy

Wiele niebezpiecznych grzybów i bakterii rozprzestrzenia się poprzez zetknięcie się skóry ze skażonym przedmiotem, dotykanym wcześniej przez osoby zarażone. Aby zminimalizować niebezpieczeństwo przenoszenia się zarazków w gabinetach i salonach urody, stosuje się podkłady medycznych. Zwykle są one wyprodukowane z celulozy lub podobnych tworzyw i stanowią efektywną barierę dla mikroorganizmów. Podkłady higieniczne są jednorazowego użytku i służą do wykładania np. foteli ginekologicznych i dentystycznych, kozetek oraz sprzętu rehabilitacyjnego.

Nakładki na deskę sedesową – do stosowania w ogólnodostępnym WC

Największe niebezpieczeństwo rozprzestrzeniania się zakażeń skórnych powodowanych przez drobnoustroje panuje tam, gdzie z potencjalnie zanieczyszczoną nawierzchnią ma kontakt nieosłoniona skóra – przede wszystkim w toalecie. Możliwość przeniesienia się zarazków minimalizują podkłady jednorazowe przeznaczone do wykładania na deskach klozetowych. Ich użycie jest rekomendowane we wszelkich miejscach udostępniających publiczne toalety – na przykład w punktach usługowych, biurach, placówkach oświaty czy kinach.

Dane adresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]